O NAS

Dowiedz się więcej!

Zapraszamy na wypoczynek do malowniczej miejscowości położonej nad Jeziorem Żywieckim, gdzie spędzą Państwo niezapomniane chwile w naszych domkach.

Do dyspozycji oddajemy 3 komfortowe domki wypoczynkowe położone bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Żywieckim w Zarzeczu niedaleko Żywca.

Na ogrodzonej posesji można bezpiecznie zaparkować samochody oraz zorganizować grilla. Najmłodsi mają do dyspozycji plac zabaw z huśtawką i piaskownicą.

Każdy z domków składa się z wyposażonego aneksu kuchennego połączonego z salonem z kominkiem, klimatyzacją i TV oraz rozkładaną kanapą, łazienki z prysznicem. Piętro zajmują sypialnie.
Domki przeznaczone są dla 6 osób.

 
Adres

Zarzecze


ul. Kwiatowa 1,
34-326 Zarzecze

Atrakcją jest sauna w kształcie beczki.

Jezioro Żywieckie — to zbiornik retencyjny na rzece Soła o długości ok. 6 km i powierzchni 100 ha. Przyciągnie z pewnością amatorów wędkarstwa, którzy będą mieli możliwość złowienia takich ryb jak: szczupak, płoć, leszcz, karp, sandacz. Jezioro latem pełne jest żaglówek i rowerków wodnych, a nad brzegiem znajdują się liczne ośrodki turystyczne.

Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, a pobliskie jezioro dostarczy również wiele atrakcji. To wspaniałe tereny wypoczynkowo-rekreacyjne i duża atrakcja zarówno Beskidu Małego, jak i Żywieckiego.

Serdecznie zapraszamy!